Mērija

Izsmeļoši, ātri (tikai 10 darba dienu vakari) un efektīvi - šie ir kursi, kuros iegūsiet pamata zināšanas par sociālo mediju un Google reklāmām, efektīvas mājaslapas un internetveikala izstrādi, kā arī SEO "knifiņiem" un citiem digitālā mārketinga rīkiem. Pasniedzējs ir pretimnākošs, atbild uz jautājumiem par vielu arī ārpus lekciju laika, turklāt foršā humora dēļ lekcijas ir viegli un interesanti uztveramas. Vislielākais pluss ir iespēja lekcijas noskatīties atkārtoti neierobežotā termiņā ikvienam kursa dalībniekam. 5 zvaigznes.  

Vēlos atkārtoti pateikt lielu paldies par novadītajiem kursiem. Izsmeļoši, ātri un efektīvi, turklāt liels pluss ir tas, ka lekcijas varēs noskatīties atkārtoti, kad tās būs aktuālas (piemēram, taisīt Google Ads kampaņu man šobrīd nav aktuāli, bet nākotnē pēc gadiem diviem gan, visticamāk, būs).


Aigars

Šie digitālā mārketinga kursi bija tik iedvesmojoši, ka vēlme kļūt par mārketinga guru šķiet pavisam reāla! Nez, vai sanāks, bet sajūta un iedvesma ir. Un jā, kursu vadītājs ir ne tikai izcils speciālists, bet arī personīgs atbalsts, kas vienmēr ir gatavs palīdzēt un padalīties ar mārketinga noslēpumiem. Šie kursi man noteikti sniedza vairāk nekā es cerēju. Ieguvu vērtīgas prasmes un praktiskas zināšanas, smaidot visa kursa garumā!

Ļoti noderīgi, interesanti un kopumā arī laba atmosfēra. Vērtīgi padomi. Liels paldies pasniedzējam Gintam!


Solvita

Milzīgs PALDIES par kursiem!! Tikko noskatījos 10.lekciju :) Šos kursus novadīji un ar mums auklējies kā ar savu bērnu, naktis neguļot, ar pudelīti barojot! Ar karoti mutē mums sniedzi šos kursus! Humors man patika, smaidīju :))
Žēl, ka darbdienu vakari izvērtās man darbīgi vai pa ceļam uz mājām, tiešsaistē pieslēdzos maz. Bet ierakstu video visu kompensē dubultā!!! Un vēl exceļi mums līdzi iedoti ceļamaizei, tā teikt! Ļoti, ļoti jaudīgi, noderīgi, mūsdienīgi "interneta" kursi!!!
Novēlu augt un attīstīties kā couch pasniedzējam, sasniedzot lielākas auditorijas, un par to nemaz nešaubos!!!
Spēcīgs pamats. Pasniedzējs savā vietā, rekomendēju gan iesācējiem, gan zinošākiem digitālā mārketinga speciālistiem! Ar piemēriem, humoru, lielu pozitīvismu, visus materiālus, paraugus iedeva līdzi. Paldies! Drīkst zvanīt, rakstīt, ja kaut kas pašam nesanāk. :)
YOU BRING THE FUTURE TODAY!!

Ramona un Ieva

Super kursi, super pasniedzèjs. Iesaku ikvienam, kuram ir ideja par savu biznesu vai arí ja vēlas karjerā kaut ko mainīt. Viss kursos pavadītais laiks bija ļoti vērtīgs, iemācījos daudz jauna gan kā pašam izveidot savu mājaslapu, gan kā reklamēties(taisīt reklāmas). Protams, visas iegūtās zināšanas vēl pašai “ jāatstrādā”, bet jau tagad varu teikt, ka viss apgūtais noteikti man noderēs😉. Tiešām Liels Paldies Gint- par Tavu aizrautību ,zināšanām un dzīvesprieku, ko varēju just katrā tikšanās reizē! Lai Tev arī turpmāk viss izdodas! 😊

Vēlējos pateikt paldies par Jūsu kursiem un iespēju uzzināt un iemācīties daudz ko jaunu! Šī informācija, ko ieguvu noteikti turpmākajā dzīvē un darbā būs noderīga.
Un, lai gan tā arī nevarēju ieslēgt kameru un arī nebiju aktīva ar jautājumiem, Jūsu pasniegtā informācija bija saprotama un viegli uztverama, ko arī pierāda izpildītā testa rezultāts. 🙂

Vēlreiz paldies!

Elēna

Super forša attieksme no pasniedzēja. Cilvēks ar lielisku pieredzi un vienmēr atsaucīgs. Palīdzēs cilvēkam un iemācīs pat tad, ja jūties kā zaļš gurķis. Atbildēs uz jautājumiem, kad vien iespējams. Noteikti iesaku! Paldies, bija ļoti interesanti un noderīgi. Rekomendēju! Ļoti vērtīgi kursi. Super pasniedzējs, interesants saturs, iesaku


Aigars

Nekāda ūdens, tikai esence - praktiski padomi, reāli piemēri, noderīgi linki uz detalizētākas informācijas ieguvi un tālāku izglītošanos.
Pasniedzējs nav nekāds programmētājs, vai garlaicīgs akadēmiķis vai uzpūtīgs biznesmenis, bet parasts čalis, kuram patīk tas, ko viņš dara un kurš par nelielām naudām izskaidro visiem saprotamā valodā to, kas kā ārpakalpojums maksā tūkstošus.
P.S. Attālinātu kursu gadījumā slēdziet kameras - efekts 2x lielāks.

Santa

Super pasniedzējs!
Lielisks kurss, ar reāliem piemēriem un paskaidrojumiem, un protams humoru!
Komunikācija lieliska!

Liels paldies par tik apjomīgo un interesanti pasniegto informāciju. 🙏😉 Noteikti izmantošu iespēju noskatīties atkārtojumus, kad tēma būs aktuāla👌

Paldies par vērtīgajiem kursiem!


Paldies!

Alda

Pieteicos kursiem mūžizglītības programmas ietvaros, ko koordinēja nodarbinātības valsts aģentūra. Tādēļ visu zināšanu apjomu guvu bez maksas. Nenožēloju nevienu stundu, ko pavadīju mācībās. Pasniedzēja ieinteresētība, humors, sagatavotais materiāls bija saistošs un atbilstošs. Uzzināju daudz jauna par mājaslapas izveidi un to, kā balstīt uzņēmumu reklamējot tīmeklī pārdomāti un loģiski. Tagad saprotu par Google un citiem bezmaksas rīkiem un to, kā tos lietderīgi izmantot. Pasniedzēj, paldies. 😉

Sigita

Es arī gribēju izteikt Jums lielu pateicību par interesantajiem kursiem!Man šie kursi likās ļoti noderīgi un nebija garlaicīgi. Mājasdarbi nebija apgrūtinoši - tieši otrādāk, vēl vairāk palīdzēja uzzināt kaut ko jaunu.Paldies, ka pārliecinājāt mani pamēģināt, jo sākumā es baidījos kā visu pagūšu.Paldies, par šo kursu un pasniegšanas veidu, saprotami, viegli uztverami un lieliskiem piemēriem, no dzīves, ne no kosmosa:)

Liels paldies par laiku, bija forši, noderīgi un apbrīnojami kā spējāt apvienot visu šo ar vaļaspriekiem!

Pagaidām pateicos izmantojot Barcelonas logo, bet noteikti ieskriešu ciemos ar kukuli, maizes ;D

Agnis

Galvenais mērķis no šiem kursiem man bija saprast kā darbojas ebizness un ekomercija no tehniskās puses, kā arī iegūt informāciju par metodēm un rīkiem, lai to visu procesu "iekustināt", kas arī ir izdevies ar lielu uzviju. 

Liels paldies par Jūsu kursu un par jūsu humora izjūtu, kura padarīja kursus interesantākus. Un, protams, jūsu attieksme pret studentiem ir kolosāla👍 Bija prieks macīties pie Jums.Paldies vēlreiz par kursiem !

Tiešām bija sakarīgi :). Pagaidām pateicos izmantojot Barcelonas logo, bet noteikti ieskriešu ciemos ar kukuli, maizes ;D  Liels paldies par novadītām lekcijām, iegūtās zināšanas tiešam var praktiski pielietot, par to ir liels prieks!

Maksims

Paldies Gintam par kvalitatīvi pavadīto laiku. Apmācību process notiek jautri un informācija no Ginta puses bija sagatavota un pasniegta skaidri un bez lieka ūdeni – ņem un dari!

Gints, izmantojot savu biznesa pieredzi un kontaktus gatavs bija atbildēt uz jebkuru jautājumu un sniegt konsultāciju,  visi, apmācības procesā, izskatīti jautājumi, situācijas, uzdevumi bija maksimāli pietuvināti dzīvei! Atsevišķs paldies Gintam par vieslektoriem"...

Un vēlreiz paldies par tik interesantiem un ar informāciju bagātiem kursiem.

Bet bija interesanti, iegūtās zināšanas noteikti noderēs, pat ja dzīve nekad neko neprogrammēšu.

Agnese

Vēl lielāks prieks par Jūsu vadīto kursu! Sanāca daudz apgūt, un arī visas vieslekcijas bija ļoti vērtīgas! Iepriekš ar RTU man nebija bijis nekādas saskarsmes, bet jau tagad pamatojoties uz savu pieredzu iesaku RTU tālākizglītības kursus citiem, jo tiešām bija vērts. 

Prieks bija mācīties pie tik zinoša un pozitīva skolotāja.

Noteikti šo mācību laikā ieguvu daudz zināšanu, daļu noteikti neizmantošu bet daļu jau sāku izmantot. 

Paldies par SEO nodarbībām, ļoti noderīga informācija un materiāli, kas iepriekš nebija zināms. Darbiņš nosūtīts! Paldies par nodarbībās rādīto un stāstīto, ļoti noderīga un izsmeļoša informācija. Bija lietas, ko nezināju.

Kintija

Atkārtošos vēlreiz, bet tas bija to vērts - visas 12 nedēļas!!! Jūsu kursu saturs un pēcgarša pēc tiem ir vairāk nekā biju iztēlojusies! Man darba tirgū vajadzēs atgriezties tikai nākamajā vasarā, bet jau šobrīd ir tāda drošības sajūta, ka ar iegūto bonusu - šiem kursiem - tas izdosies viegli un ātri. 

Un jā, vēl ir daudzie lekciju ieraksti un papildinformācija ļoti noderēja - paldies arī par šo!Ļoti vērtīga pieredze mūsdienu biznesa attīstībai.

Liels paldies par Jūsu kursu, Jūs tik tiešām labi pasniedzat.

Arno

Lai arī sākumā varbūt biju pārlieku skeptisks par kursu saturu un to pienesumu manai uzņēmējdarbībai, tomēr laika gaitā viedoklis ir mainījies un gūtas daudz un vērtīgas zināšanas kas palīdzēs man turpmāk labāk orientēties dažādu, ar e-komerciju saistītu pakalpojumu sniedzēju piedāvātajos risinājumos. Ļoti novērtēju iegūtās zināšanas.

Veiksmes un izdošanos arī Tavos ikdienas darbos! 

Skaidrs, ka informācijas lauks ir milzīgs, bet iesākumam ir ļoti vērtīgs!

Laura

Lekcijas bija ļoti noderīgas, interesantas, saprotamas un visādā citādā ziņā foršas!

Pilnīgi godīgi varu teikt, ka par šādām lekcijām būtu vērts maksāt arī pilno mācību maksu.

Noteikti ieteikšu gan kolēģiem, gan draugiem, ja būs arī nākamgad.

Paldies Jums par šo kursu.  Ļoti vērtīga informācija ar praktisku ievirzi pasniegta saprotamā veidā brīvā gaisotnē!

Liels paldies par foršajām lekcijām. Bija ļoti noderīgi un tieši tas ko man vajadzēja.

Edgars

Gribēju teikt ka  kurss bija reāli izglītojošs un informatīvs, bija vienkārši patīkami pavadīt laiku!

Bija interesanti piedalīties, paldies par atbalstu un foršo vadīšanu, nedaudz pietrūks trešdienas garo, enerģisko vakaru. 

Bet Jums tiešām liels paldies! Esat iedvesmojošs skolotājs! Priecājos, ka izvēlējos tieši šos kursus!

Paldies par novēlējumu, par Jūsu ieguldīto darbu un dalīšanos pieredzē! Ļoti patika jūsu mācīšanas veids/stils, viegli uztvert un patīkami interaktīvi. Ļoti noderīgs un vērtīgs šis pēdējais praktiskais darbs!


Dainis

Paldies par interesanto un vērtīgo kursu. Uzsākot, necerēju, ka pats saviem spēkiem kaut ko iemācīšos. Tagad zinu, kādiem apstākļiem jāpievērš uzmanība veiksmīgai mājas lapas izstrādei. Bija ļoti noderīgi dzirdēt informāciju arī no citiem kursu dalībniekiem par jau noskaidrotajām problēmām un pieredzi digitālajās lietās.  Vienlaicīgi - paldies Gintam arī par vērtējumu un iecietību, jo citu darbu dēļ ne vienmēr varēju kvalitatīvi piedalīties un noklausīties, bet man svarīgākais ir rezultāts. Ceru, ka nepieciešamības gadījumā varēšu saņemt jau maksas konsultācijas un praktiķu pieredzi, jo dažreiz profiņiem sanāk daudz ātrāk un labāk. Bet es no kursiem ieguvu sev noderīgas zināšanas un pirmās iemaņas šajā nozarē. Bija tiešām interesanti. Gintam - paldies!!! Bija forša un interesanta atmosfēra zināšanu apguvē!!!

Paldies par lekcijām, tās iemācīja ļoti daudz ko jaunu un noderīgu, iedrošinot ātrāk uzsākt savu online biznesu! :)

Solvita

Patiesi liels PALDIES par šo apmācības kursu, par lielo darbu, kuru esat ieguldījis, lai ļoti kodolīgi un skaidri saliktu vienkopus visu būtisko informāciju, tai pat laikā nepadarot to sausu un didaktisku, bet, gluži otrādi - ieinteresējot. Paldies par lekcijām, tiešām bija interesanti un jāsaka, ka Jums padodas šo visu izstāstīt interesanti.

Paldies par zināšanām un prasmēm, ko sniedzāt! Āķis lūpā un rodas arī citas ieceres.

Vēlreiz vēlos pateikties par kursiem un Jūsu attieksmi. Man ir bijusi iespēja mācīties dažādās valstīs un diemžēl jāatzīst, ka tik stagnējoša atmosfēra kā daudzās mūsu mācību iestādēs, neesmu sastapusi nekur... Bet Jūs noteikti iedrošiniet cilvēkus mācīties, censties iedziļināties un mēģināt, nebaidoties kļūdīties un nejusties kā muļķim.

Paldies, par šo kursu un pasniegšanas veidu, saprotami, viegli uztverami un lieliskiem piemēriem, no dzīves, ne no kosmosa:) Paldies par kodolīgu un vērtīgu informāciju!

Artūrs

Liels paldies par šo kursu. Ļoti vērtīgas zināšanas ieguvu. Daudzi pēdējo gadu labākais kurss kuru apmeklēju. Ideāli izplānotas lekcijas, materiālu prezentācijas, vieslektori. Patiesībā žēl kad tik ātri viss beidzās, varēja vēl un vēl pavilkt garumā un konkrētāk līdz pašiem dziļumiem iztirzāt vairākas tēmas. Gribas uzslavēt arī pasniedzēju. Patiešām ir daudz produktīvāk mācīties, klausīties un apmeklēt šādu dzīvu pasniedzēju. Atklātu ar dzīves stāstiem no pieredzes, gan pozitīviem, gan negatīviem. Nekas nebija samāksloti vai ar skatu no augšas. Perfekti.

Cerams vēl kādreiz satikties un apgūt ko jaunu!

Varēšu rekomendēt šos un vai citus kursus apmeklēt gan tikai kopā ar Gintu Krūmiņu kā pasniedzēju!

Paldies Jums liels par feino kursu un vērtīgajām zināšanām, ko mums sniedzāt. Bija prieks produktīvi pavadīt šos kursa darbadienu vakarus. Lai Jums veiksmīgs šis kursu pasniegšanas periods!

Egita

Gribēju vēlreiz pateikt paldies Jums par visu informāciju,laiku un ieguldīto darbu, ko sniedzāt lekcijās. Noteikti nenožēloju, ka pieteicos. Ieteiktu Jūsu kursu arī citiem. :)

Katrā ziņā - liels paldies par tiešām foršajiem un noderīgajiem kursiem! Tie man pacēla profesionālo pašapziņu :), ka nav tik traki ar mani - daudzko zinu. Un ko nezinu - var iemācīties darot.

Sapratu, ka līdz šim biju koncentrējusies uz tekstu kvalitāti, mājaslapas tehnisko pusi - un vesela pasaule (google navaroti, piemēram, ir eksistējusi blakām, bet neesmu pietiekami sapratusi. Un līdz ar to arī nebiju izmantojusi iespējas, ko tā sniedz. Bet nekas. Nākamajā darbā vietā pilnīgi noteikti šo izmantošu daudz vairāk.

Ar prieku izmantošu iespēju "uzjautāt Jums kādu padomu". Vispār esmu jau šo iespēju izmantojusi, bet ceru, ka mani jautājumi kursā pietiekami lika Jums pasvīst un iedosiet arī otru tādu iespēju. :D

Jekaterina

Один из самых полезных и интересных курсов, которых до сегодняшнего дня приходилось  посещать. Легко и доступно всё объяснает, ничего лишнего. Каждая лекция 'в закладки'! Советы очень дельные.  Рекомендую! Гинт, Вам удачи!


Jekaterina

Vēlreiz paldies Jums par Jūsu darbu!!!Interneta veikals nu jau ir atvērts un pamazām arī notiek kaut kāda kustība, kaut gan pagaidām vairāk tomēr draugu un kolēģu vidū..😊
Bet man milzīgs gandarījums un lepnums par sevi, ka sanāca saviem spēkiem to visu izdarīt. Bez Jums noteikti ne par ko tādu i sapņot nevarētu. 

Bija foršas lekcijas. Vismaz bija interesanti un negribējās gulēt :D


Āris

Kursā saņēmu vērtīgās norādes par to, kur/kā meklēt informāciju, ja ir šauri specifiska problēma vai jautājums. Nav nepieciešams iziet pārspīlēti garus kursus, kur apmāca katru klikšķi un katra e-rīka dokumentāciju vai funkcionalitātes, bet tieši man patika saņemt ģenerālorientāciju pa visiem galvenajiem ekomercijas līmeņiem - ar šo "takeaway" arī tagad dzīvoju. Tā teikt, māca domāt e-vidē ne tikai no patērētāja pozīcijas.

Ilmārs

Kursā iegūtās zināšanas bija "svaigas", pasniegšanas forma bija viegli uztverama. Nebija sausa teorija, bet tika iesaistīti uzņēmēji, kas deva ļoti noderīgus padomus no reālās dzīves.

Ar interesi vienmēr gaidīju otrdienas vakarus, lai ienirtu e-komercijas dzīlēs. Paldies par ļoti noderīgiem rīkiem un atklājumiem, būs par ko iet runāt pie aģentūras un esošajiem lapas izstrādātājiem.Vērtīgi.

Linda

Liels, PALDIES, par šīm ne tikai nozīmīgajām, bet arī interesantajām apmācībām. No sākuma piesakoties šim apmācībām likās, ka nebūs nemaz viss tik viegli, tad Jūs padarījāt apmācības tiešām interesantas un skatāmas. Liela nozīme bija jūsu pieejai- jūs daloties ar savu pieredzi, piemēriem un arī caur humoru- likāt visu paņemt vieglāk un saprotamāk.

Lai gan jums nācās strādāt ar astoņu sieviešu grupu - jūs atradāt pieeju ik katrai un pat individuāli redzot katras tempus kas apmācību periodā ir nozīmīga zīme profesionālai pieejai ne tikai '' konveijeram''.

Noteikti ieteikšu Jūs citiem.

Paldies par nodarbībām, ļoti interesanti un padziļināti. Bija interesanti.

Liels , PALDIES!

Indra

Liels paldies par visu mācību procesu. Daudz zināšanas un daudz smieklu, brīnišķīga mācīšanās pieredze pēc 15 gadu pauzes :)

Paldies, noderēs 100%.

Tik pozitīvu pasniedzēju ar izcilu humora izjūtu vēl neesmu redzējusi)

Liels paldies par sniegtajām zināšanām. Es uzzināju daudz ko noderīgu un vērtīgu šī kursa laikā. Esot ar 8 mēnešus vecu bēbi liels prieks, ka bija pieejami lekciju ieraksti, kurus varēja paskatīties vēlreiz, kad viņš guļ 🤣

Paldies par lieliskajām nodarbībām ar humoru un vērtīgām zināšanām :)

Liels paldies par šo kursu, esmu sajūsmā! Jūtos iedvesmota un izmantošu zināšanas gan savā profesionālajā darbībā, gan hobijos Adobe XD/Figma, Etsy un Twitch. :)

Ļubova

Liels paldies par iespēju uzlūkot lietas no citas perspektīvas, padarboties radoši un vienkārši atslēgties no ikdienas :)

Zināšanas noteikti izmantošu un iesākto projektu novedīšu līdz loģiskam nobeigumam. Atsevišķs paldies par līdzi iedoto instrumentu krājumu, atliek vien pielietot.

Pateicos par iespēju mijiedarboties un līdzdarboties, pavisam noteikti esmu kļuvusi bagātāka!  

Paldies! Bija tiktiešām forši! Lielisk komunikācija, vērtīgi uzdevumi un informācija! ☺️🥂

Mīļš paldies par kursiem, bija jauki vakari kopā un noderīga infomācija!!! Pateicoties Jums pašvērtējums pieauga!!!💪🤗🎉


Daina

Supeeeeer, paldies milzīgs :) tiešām prieks ka pūles vainagojušās un viss ir čiki bumbās!
Esmu šokā par tik labu vērtējumu, tas bija tāds kā sapnītis.


Būs arī kāda poētiska laba atsauksme jāuzraksta, protams!
Paldies par veiksmes novēlējumiem, bet arī Tev Gint- lai viss iet kā pa sviestmaizi smērēts, jo tev tas dzīves energy ir magnetizējošs.
Fantastiskas lekcijas kopsummā, tiešām smiekligi un pats galvenais- izglītojoši un iesaistoši.

Tiekās pie apliecībām :) paldies vēlreiz!
Liels paldies par sniegtajām zināšanām!🙏 Bija ļoti vērtīgi un interesanti. Žēl tikai, ka tik ātri viss beidzies!🙈 Labprāt vēl paklausītos!💛🤩 👍