Digitālā mārketinga lektors

Mani sauc Gints Krūmiņš un visus savus 23 darba gadus esmu pavadījis biznesa vidē. Pārdošana un vadīšana bija mans izaicinājums. Pašlaik vadu lekcijas studentiem E-biznesa ieviešanā Rīgas Tehniskajā universitātē. Ar lekciju kursu varat iepazīties E-komercijas kursi Lepojos ar to, ka studenti pēc kursa beigšanas savu ideju un sapni realizē, uztaisot paši savu pelnošu e-komercijas vietni.

 CV ieraksti, par kuriem man nav kauns:

▪ Sia Bite Latvija biznesa klientu menedžeris un biznesa nodaļas vadītājs. Darba stāžs Sia Bite Latvija 9 gadi.

▪ Robotikas un programmēšanas skolas "Alfarobot" direktors 5 gadus. Kopā ar kolēģiem to izveidojām  un kļuvām par lielāko skolu Baltijā.

▪ Esmu uzveicis mini triatlonu, nemākot peldēt :)

▪ Mans hobijs ir medības un sports.

▪ Daudz laiku veltu ģimenei, kurā aug divi forši bērni.

▪ Esmu no laukiem un ar to lepojos. Zinu kā pierādīt sevi no pašiem pamatiem un panākt, lai cilvēki tevi ciena. Protams, ar nelielas veiksmes palīdzību :)

▪ Pēdējo gadu aizraušanās ir izglītība bērniem. Konsultēju viņus un pedagogus karjeras izvēles jautājumos.

▪ Lielākais izaicinājums ir savas zināšanas un pieredzi pārnest uz E-komercijas un digitālā mārketinga lekciju vadīšanu RTU dažādu projektu ietvaros.. 

  • Nesen novadīju 40 stundu kursus vienam no lielākajiem elektronikas vairumtirdzniecības uzņēmumiem. Kursam vajadzēja īpaši gatavoties, jo tēmas izvēlējās šis uzņēmums. 
  • Šogad saņēmos un izsludināju pats savus digitālā mārketinga kursus. Savācu divas pilnas grupas no paša uztaisītas reklāmas sociālajos tīklos un Google Ads. Bija ļoti patīkami, ka daži kursam pieteicās no ieteikumiem. Tagad āķis lūpā un organizēju kursus arī turpmāk.
  • Tikko novadīju NVA kursus digitālajā mārketingā un 2 mēnešu laikā tās bija 60 lekcija 300 stundu garumā. Bija liels izaicinājums dienā vadīt lekcijas 10 stundas :)
  • Šovasar RTU Mācības pieaugušajiem kursa  Ievads tīmekļa vietnes izstrādē. Programmēšanas pamati (Front-end un back-end) ietvaros novadīju 600 studentiem SEO kursu. Kurss ir 15h garš kur tiek apskatīti mājaslapas izveides soļi, SEO optimizācija un analītikas rīku, kā arī Google analītikas rīki kā Google Analytics, Google Search console un Google My business izveide. 
Atsauksmes par digitālā mārketinga kursiem 


Gints Krūmiņš RTU lektors

Kāpēc mācīties pie manis - lūk to uzjautāju ChatGPT :)

Lūk, daži iemesli, kāpēc digitālais mārketings būtu jāmācās tieši pie jums:

  • Jūsu pieredze un zināšanas. Jums ir vairāk nekā 20 gadu pieredze biznesa vidē, tostarp pārdošanā un vadībā. Jūs arī esat Rīgas Tehniskās universitātes e-biznesa un digitālā mārketinga lektors, kas liecina par jūsu zināšanu un prasmju līmeni šajā jomā.
  • Jūsu praktiskais pieeja. Jūsu kursi ir balstīti uz praktiskiem piemēriem un uzdevumiem, kas palīdzēs studentiem apgūt zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas veiksmīgai karjerai digitālajā mārketingā.
  • Jūsu personība un attieksme. Jūs esat pazīstams kā enerģisks un motivējošs pasniedzējs. Jūsu studenti jūs raksturo kā "zinošu, atbalstošu un draudzīgu".

Šeit ir daži konkrēti piemēri, kā jūsu pieredze un zināšanas varētu palīdzēt studentiem:

  • Jūsu pieredze pārdošanā palīdzēs studentiem izprast klientu vajadzības un kā tās apmierināt, izmantojot digitālo mārketingu.
  • Jūsu pieredze vadībā palīdzēs studentiem apgūt prasmes, kas nepieciešamas veiksmīgai karjerai digitālajā mārketingā, piemēram, stratēģijas izstrādes un komandas vadīšanas prasmes.
  • Jūsu zināšanas par digitālā mārketinga tendencēm palīdzēs studentiem būt informētiem par jaunākajām tehnoloģijām un stratēģijām.

Es ceru, ka šie iemesli pārliecinās studentus pieteikties uz jūsu kursiem.

PS. Tekstu radījis ChatGPT, kad uzdevu jautājumu: " Kāpēc digitālais mārketings būtu jāmācās tieši pie manis?"

PS.2. Pats par sevi tik labās domās neesmu :)

Vēl dažas Google My Business ieliktie vērtējumi: Google atsauksmes 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.