Digitālā mārketinga lektors

Mani sauc Gints Krūmiņš un visus savus 20 darba gadus esmu pavadījis biznesa vidē. Pārdošana un vadīšana bija mans izaicinājums. Pašlaik vadu lekcijas studentiem E-biznesa ieviešanā Rīgas Tehniskajā universitātē. Ar lekciju kursu varat iepazīties E-komercijas kursi Lepojos ar to, ka studenti pēc kursa beigšanas savu ideju un sapni realizē, uztaisot paši savu pelnošu e-komercijas vietni.

 CV ieraksti, par kuriem man nav kauns:

▪ Sia Bite Latvija biznesa klientu menedžeris un biznesa nodaļas vadītājs. Darba stāžs Sia Bite Latvija 9 gadi.

▪ Robotikas un programmēšanas skolas "Alfarobot" direktors 5 gadus. Kopā ar kolēģiem to izveidojām  un kļuvām par lielāko skolu Baltijā.

▪ Esmu uzveicis mini triatlonu, nemākot peldēt :)

▪ Mans hobijs ir medības un sports.

▪ Daudz laiku veltu ģimenei, kurā aug divi forši bērni.

▪ Esmu no laukiem un ar to lepojos. Zinu kā pierādīt sevi no pašiem pamatiem un panākt, lai cilvēki tevi ciena. Protams, ar nelielas veiksmes palīdzību :)

▪ Pēdējo gadu aizraušanās ir izglītība bērniem. Konsultēju viņus un pedagogus karjeras izvēles jautājumos.

▪ Lielākais izaicinājums ir savas zināšanas un pieredzi pārnest uz E-komercijas un digitālā mārketinga lekciju vadīšanu RTU dažādu projektu ietvaros.. 

  • Nesen novadīju 40 stundu kursus vienam no lielākajiem elektronikas vairumtirdzniecības uzņēmumiem. Kursam vajadzēja īpaši gatavoties, jo tēmas izvēlējās šis uzņēmums. 
  • Šogad saņēmos un izsludināju pats savus digitālā mārketinga kursus. Savācu divas pilnas grupas no paša uztaisītas reklāmas sociālajos tīklos un Google Ads. Bija ļoti patīkami, ka daži kursam pieteicās no ieteikumiem. Tagad āķis lūpā un organizēju kursus arī turpmāk.
  • Tikko novadīju NVA kursus digitālajā mārketingā un 2 mēnešu laikā tās bija 60 lekcija 300 stundu garumā. Bija liels izaicinājums dienā vadīt lekcijas 10 stundas :)
Atsauksmes par digitālā mārketinga kursiem 


Gints Krūmiņš RTU lektors