Digitālā mārketinga pakalpojumi

  • Vēlos, lai Jums būtu skaidrs, kāpēc vajag būt internetā ar savu uzņēmumu. Varbūt tieši otrādi- Jums ir jāmeklē citi ceļi pie sava klienta. Atrisināsim digitālā mārketinga vienādojumu: Mērķis + Auditorija + Saturs + Kanāls = Laimīgs pārdevējs un pircējs.
  • Mārketinga aģentūras Jums nepalīdzēs, ja nebūs biznesa modelis, produkts, klienti un interneta vietne. To visu var izveidot pašu spēkiem, ko arī Jums iemācīšu.
  • Apmācīšu Jums visu kas saistīts ar E- komercijas ieviešanu sākuma stadijā. Tālāk jau paši visu laiku mācīsieties, jo šī joma ļoti strauji mainās un tendencēm jāseko visu laiku līdzi. Apmācības ir bez lieliem teorijas kalniem, bet gan no praktiskās puses apskatām visus procesus un rīkus. Teoriju varat paši izlasīt grāmatās.
  • Protams, varat izveidot kaut ko sarežģītāku, jo  pašiem nav laika vai iedvesmas. Iesaku Jums pirkt mājas lapas izstrādes vai mārketinga aģentūras pakalpojumu. Jums noteikti noderēs kursā iegūtās zināšanas, lai saprastu, kad sākas nepamatoti lieli termiņi, cenas, solījumi utt.